Winding ways

20.10.2015 21:50

Po strašně dlouhé odmlce se zase hlásím. Konečně se vše začíná zajíždět a mám trošku času na svoje webovky. Dovolenkovali jsme se v Chorvatsku a končila jsem v práci. A změn bylo ještě více. V posledních měsících mě totálně pohltilo stěhování. A podařilo se mi být několik týdnů offline, což jsem si docela užila. Internet je prostě žrout času!

Protože jsme se přestěhovali do nového domečku, můžu s čistým svědomím prohlásit, že je asi lepší vyhořet, než se stěhovat. Když jsem viděla ty plné bedny krámů a všeho, zmocnila se mě obrovská panika. Ptala jsem se manžela, kde máme Pepo. Zdárně jsme to však s pomocí několika kamarádů zvládli a bydlíme. Zařizujeme se vlastně ještě i po měsíci pořád a máme spoustu nedodělků. Obrázky na zdech ještě nevisí, něco je potřeba ještě dokončit. Možná to znáte. Zútulňujeme postupně. Neodpustila jsem si ale nový ubrousek na jídelní stůl. Tak nahlédněte do naší obývací kuchyně...

Vzor se jmenuje winding ways a konečně jsem se dostala k tomu, abych vyzkoušela šablonky, které jsem si už někdy loni nechala poslat z Ameriky. Šablonky jsou od Marti Michell: www.frommarti.com/windingways.shtml a jsou moc fajn. Musela jsem obloučky řezat malinkým řezákem, ale celkem rychle to přibývalo. Horší bylo naopak šití obloučků. Raději jsem si asi měla vybrat větší šablonky, ty moje jsou šesti palcové. Možná bych se s tím poprala lépe.

Ale jako prototyp docela ujde a parádu udělá. 

A co mě ještě čeká? Nemám kompletně přestěhované všechny věci ze své bývalé pracovny...  Musím se na to vrhnout, abych se mohla pochlubit fotkami nové pracovny. Tak snad někdy příště.

—————

Zpět


Winding ways

Datum: 21.10.2015

Vložil: verpa

Titulek: super

Ty jsi tedy drak. A k tomu ještě křivky v 6 palcích? Výsledek je super, už se těším, až je uvidím naživo.

Odpovědět

—————

Datum: 21.10.2015

Vložil: Kathy

Titulek: Re: super

Věrko, drak moc ne, ale už jsem to chtěla tak moc vyzkoušet...

Odpovědět

—————