Vláčkový kufřík

15.01.2013 15:37

Náš Lukášek dostal od strejdy Honzy už před dvěma lety krásnou dřevěnou vláčkodráhu. Od té doby už se nám trošku rozrostla. Máme víc kolejí a vláčků, plastová krabička už nám nestačila. Když jsem koupila nádhernou vláčkovou látečku od Roberta Kaufmana bylo jasné, že musím ušít něco právě pro tuto vláčkodráhu. Původně jsem myslela, že to bude obyčejný košík, ale pak jsem začala vymýšlet kufřík. 

Samozřejmě jsem prohledala internet, ale návod jsem nenašla. Proto jsem si střih musela vymyslet sama. Kufřík je uzavíratelný na hrubý zip a je vyztužen dvojitým silnějším ronopastem. Kolem horní části jsem našila žlutý kédr a musela jsem opět využít černou tabulovou látku na horní popisku. Dovniř kufříku jsem udělala i dvě kapsy na gumu.

Přiznám se, že i když mám hodně rozpíchané prsty a kompletování kufříku a našívání zipu mi dalo pěkně zabrat, povedl se :-).

A když ho ráno viděly děti, měly oooobrovskou radost. Moc se jim líbil. Obávám se tedy, že tohle asi nebyl poslední kufřík. Určitě budu šit ještě aspoň dva, pro ty naše dva malé cestovatele! Pokud to půjde, pokusím se udělat i návod...

—————

Zpět


Vláčkový kufřík

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.