Taštička pro Magdalenku

17.05.2013 16:33

Téhle taštičce říkám pracovně nemocniční... Ušila jsem ji pro naši Magdalenku jako dárek do nemocnice, protože ji čeká jeden menší zákrok, který jsme ovšem měly společně absolvovat již před dvěma týdny. Koupila jsem jí pro rozptýlení v nemocnici malou  panenku s pejsky a spoustou příslušenství, tak aby si vše mohla schovat do nové taštičky.

Byla neděle večer, já jsem pozdě do noci došívala tuhle taštičku, abych ji měla připravenou na úterní nástup do nemocnice. Ve chvíli, kdy jsem měla poslední kousek na došití, volal Martin, že Magdalence je špatně a zvrací. Skoro den před zákrokem. To byl tedy malér. Operaci tříselné kýly jsme museli odložit. Nevolnost trápila Majdu nepřetržitě až do rána a pak po celý den. No, co budu psát, ani jsem se vlastně nevyspala.

Ale už je naše cácorka konečně v pořádku, dnes jsme absolvovaly předoperační vyšetření a v pondělí nastupujeme. Snad nám už nic přes víkend nezkomplikuje situaci a Majda bude moci jít na operaci. Ale přesto nám držte palce, ať vše zvládneme. Nevím, kdo má větší strach, jestli maminka nebo Majda. Myslím, že té naší holčičce je to úplně jedno...

Více foto ve fotogalerii: Tašky, batůžky, peněženky

 

—————

Zpět


Taštička pro Magdalenku

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.