Taštička přes rameno

03.06.2013 23:26

Dřívě jsem byla vyloženě kabelkový typ. Kabelky jsem si pořizovala a nosila moc ráda. Řekla bych, že to byla až docela úchylka :-). Jenže co jsem doma s dětmi, pořád za nimi někde lítám. Když mi utíkají, když jezdí na odrážedlech, prostě pořád. Pořád také potřebuji při ruce spoustu věcí! Kapesníčky, brýle, peněženku, vlhčené ubrousky, klíče, foťák... Z kabelek jsem přesedlala na batůžky. Těch sice nemám tolik, mám vlastně dva, které střídám. Jeden větší a jeden menší. Podle velikosti nákupu nebo délky výletu. Protože mám dvě děti, potřebuji také volné obě ruce. Proto batůžky. Někdy je ale batůžek zbytečný, hodí se alespoň malá taška přes rameno. A teď jednu novou mám a asi nebude poslední. Hodila by se mi třeba i jedna fialová, aby mi ladila k bundě, jedna bílá, aby mi ladila k vestě... Že by nová úchylka na taštičky přes rameno...????

Konečně jsem si před více než týdnem ušila něco pro sebe. A z této taštičky mám opravdu velikou radost! A hlavně - do této červené látky jsem se zamilovala na první pohled. Mám ji od Aničky (Wilde) z Belletkovic klubu. Je úžasná i na omak. Škoda,že ji mám už jen poslední zbyteček!

Celý návrh i střih taštičky jsem si vymyslela sama. Byla to moc hezká práce a taštička se moc dobře šila.

Taštička má ve přední i v zadní části kasičky na zip. Oblouk na přední části slouží také jako malá kapsička, třeba na kapesníčky.

Ve vnitřní části jsem si udělala dvě vetší kapsy, jednu na foťák a druhou na brýle. Pak je tam také jedna vnitřní kapsička na zip.

A už jsem měla také možnost taštičku vyvětrat. Minulou sobotu jsem si udělala malý výlet BEZ DĚTÍ do Prahy na veletrh Kreativita a Hobby. Měla jsem celý den jen pro sebe a s novou taštičkou! Takových dnů více...! Kdo má děti, tak mě jistě chápe!

 

Více foto ve fotogalerii: Tašky, batůžky, peněženky

—————

Zpět


Taštička přes rameno

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.