Taštička na pejsky a Žeryčci

28.01.2014 21:23

Když jsem uviděla nové číslo Mariny, pejsek na titulce mě dostal okamžitě. Bell se zase opravdu vyřádila a pejsek je úžasný. No, museli jsme ho mít. A hned dvakrát, protože dvě děti, dva pejsci.

Koupila jsem úžasnou měkoučkou chlupatinu a pustila se do šití. A aby si děti pejsky poznaly, mají každý jinou barvu oušek.

Děti si je zamilovaly okamžitě! Takže jsme měli nejprve dvě Dášeňky, pak Punťu a Ťunťu a ve jménech už jsem ztratila úplně...

Lukášek ale prohlásil, že nutně potřebuje pejska i taštičkou. Uznala jsem, že on ještě taštičku nemá... Majda má na jiného pejska taštičku růžovou. Ale protože jsou pejsci noví dva, musela jsem se pustit do dvou taštiček. To je u nás prostě samo sebou.

Látky jsem vybrala v Ardeku v Brně. Pejsková kolekce mě fakt dostala. Sice měli být původne v kombinaci růžová a modrá, ale nakonec je zelená s pranžovou vlastně taky bezvadná!

A abych odlišila i tyto taštičky, jedna je laděna více do zelena, druhá více do oranžova. Přiznám se, že mě šití moc bavilo!

Kdysi jsem slíbila na Holkách v akci i návod na tyto taštičky, takže jsem se pustila i do návodu, který najdete zde: Taška na pejska

 

Další fotky najdete ve fotogalerii:Šité hračky pro děti

 

—————

Zpět


Taštička na pejsky a Žeryčci

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.