Sew together bag na minižehličku

24.06.2015 21:04

Před měsícem jsme na společném šití našeho klubu šily zipové kosmetické taštičky známé pod názvem "sew together bag". Střih najdete na craftsy zde: www.craftsy.com/pattern/sewing/accessory/sew-together-bag/36309, ale přiznám se, že jsem ho nepotřebovala. Návodů a postupů je na pinterestu víc než dost, stačí si je vyhledat. A každá jsme potřebovala jinou velikost, tak jsem se do taštiček pustily společně a myslím, že se hodně vydařily!

Dlouho jsem vymýšlela, na co vlastně taštičku použiji a nakonec jsem vymyslela, že bude sloužit k uložení minižehličky (na hot fix). Nemám ráda, když šiju něco jen tak, do zásoby. Všechno co dělám, musí k něčemu sloužit. Máte to také tak?

Vnitřní kapsičky jsem dělala jen dvě, protože jsem potřebovala uložit pouze výměnné nástavce do jedné a třpytky do druhé.

Pohrála jsem si barvičkami a konečně našla využití pro černou látku s krejčovskými pannami. Každý zip má jinou barvu.

A samozřejmě jak už je u mě zvykem, nezůstalo jen u taštičky. K minižehličce jsem si pořídila i žehlící podložku. Žehlení tak  můžu mít vždy po ruce, což se zvláště u šití přes papír moc hodí.

Jak se taštička vydařila Věrce najdete zde na jejím blogu: www.verpatch.blogspot.cz/2015/06/tasticka-se-zipy.html. Je moc pěkná a má úplně jiné využití!

Další fotky jsem dala do fotogalerie: Potřeby na šití a patchwork

 

—————

Zpět


Sew together bag na minižehličku

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.