Přenosná taška na panenku

04.03.2013 14:31

 

Mám malou dcerku, která si neustále hraje s auty, motorkami, vláčky, nejrůznějšími stavebními stroji a nářadím - asi po vzoru staršího brášky a tatínka. I její první slovo bylo „bagr“. Proto se snažím, aby se trošku věnovala i holčičím věcem, třeba panenkám. O vánocích jsem slavila docela velký úspěch s chodícím a štěkacím pejskem, na kterého jsem šila tašku, tak  proč neušít třeba tašku na panenku. Manžel sice říkal, že místo tašky na panenky bych měla radši ušít obal na bagr, ale snad jednou, mezi opravováním aut a svařováním, ocení naše holčička i výbavu pro panenky.

Když jsem přemýšlela, co vyrobit k tématu týdne „Hrajeme si“, nenapadlo mě zase nic lepšího, než nějaké šití. Snad vám to nevadí…, ale šití mě prostě baví. A šití pro děti je bezva, protože alespoň ty moje děti jsou za každou ušitou věc docela vděčné, zatím… Na přenosnou tašku na panenku jsem se chystala už docela dlouho, tak proč ne právě teď.

Myslím, že tašku na panenku radši ještě chviličku doma schovám, že ji dcerka nedostane hned. Nechám si ji až pro nějakou lepší příležitost, třeba k svátku nebo k narozeninám. Snad to vydržím, to bude asi trošku horší.

Nejdřív jsem si říkala, že dovnitř tašky rychle spíchnu nějaký polštářek a peřinku, aby panenkám nebyla zima. Nakonec to skončilo fusakem. To jsem celá já. Tak jsem postup při jeho šití také nafotila a můžete se do šití fusaku pustit také. Na polštářek a peřinku jistě také dojde, ale asi ne úplně hned.

Další fotky najdete ve fotogalerii: Šité hračky pro děti a přibude i návod: Přenosná taška na panenku a fusak

 

—————

Zpět


Přenosná taška na panenku

Datum: 28.12.2014

Vložil: shoreconfid@hotmail.com

Titulek: Louis Vuitton outlet

Odpovědět

—————