Obal na tablet

29.03.2014 22:15

O Vánocích nám Ježíšek nadělil tablet. Jsem z něj nadšená, protože mi konečně umožnil čtení elektronických knih. Od malička ráda čtu. První slova jsem četla už před nástupem do první třídy a knížka ke mně vždy neodmyslitelně patřila. Čtení jsem ale bohužel od narození dětí značně zanedbávala, protože přes den to nešlo a večer už nebyla síla. Mám velikou radost, protože od Vánoc už mám za sebou nejméně čtyři přečtené knížky! Vše se postupně vrací do starých kolejí...

Obal na tablet vznikl snad dva dny po Štědrém dnu. Prostě mi to nedalo a nechtěla jsem jen tak jít do obchodu a koupit si ho. Mám ráda originální věci.

Obal na tablet je šitý přesně na míru a připomíná mi obal na knihu. Je na magnetické zapínání a má na levé straně kapsičku, kam si můžu zasunout třeba návod. Kromě ronofixu je obal vyztužený i skoro prkenným decovilem, takže je opravdu pevný!

Tablet drží v obalu čtyři gumičky v rozích. Moc se mi to osvědčilo a tablet drží jako přikovaný! Gumičky jsou přišity k obdélníku, který je ještě sám o sobě vyztužený decovilem a všitý dovnitř obalu.

No a když byl obal, musel být i polštářek, aby se mi četlo pohodlně! Polštářek má na zadní straně příjemné měkoučké minky, taky i krásně hřeje, což se v zimě moc hodilo!

Protože není obal celý uzavřený, měla jsem strach, aby si mi tablet nějak nepoškodil, když ho nosím v kabelce. Pouzdro na zip bylo tedy nutností.

Pouzdro má vevnitř minky, takže je hezky měkké, ale i pevně vyztužené dvěma vrstvami ronofixu. Na přední straně je kasa s klopou a na zadní straně je kapsička na zip.

A nakonec jsem potřebovala ještě nějak schovat větší nabíječku do zásuvky, takže i ta už má svůj úkryt.
Tohle pouzdro jsem šily s kolegyňkami v patchworkovém klubu. Sladila jsem ho s ostatními doplňky.

Další fotky zde: Ostatní šitíčko a tvořeníčko

—————

Zpět


Obal na tablet

Datum: 17.09.2014

Vložil: WillieKn

Titulek: Nike Free Homme Pas Cher https://www.menaftergod.com/


Odpovědět

—————

Datum: 10.07.2014

Vložil: Misa

Titulek: hezkee

Tak ten je super!

Odpovědět

—————

Datum: 02.04.2014

Vložil: adéla

Titulek: krása

tohle je opravdu nádherné!

Odpovědět

—————