Nová kabelka

22.03.2015 21:29

Včera bylo moc krásně. To počasí na začátku jara mám moc ráda. Do oken fary, kde jsme šily s děvčaty z patchworkového klubu, sluníčko krásně svítilo a já si užívala šicího dopoledne. 

Nevěřila jsem, že můžu mít abstinenční příznaky kvůli šití, ale bylo tomu tak. Měsíc jsem nesáhla na stroj a na společné šití jsem se opravdu moc těšila! 

Ráno jsem si v přivstala, abych ještě stihla trošku uklidit a uvařit oběd. V 5:58, aniž bych nechala budík v 6:00 hodin zvonit, jsem vstávala - syn se napřímil na posteli... V šest deset vylezl z postele manžel a v šest patnáct dcera. Piřznám se, byla jsem na infarkt. Nestihla jsem ani vyndat nádobí z myčky. Pěkně mi ten den začínal. A to byla sobota, kdy se vstávat opravdu nemusí! Hlavně klid...

Před devátou jsem už ale doma neměla stání a spěchala na faru. Naše setkání mě vždy nabije velikou energií (skoro na celý měsíc). Takový očistný babinec bych doporučovala všem ženám. A když do toho i něco vznikne... to je pak paráda!

A co tedy vzniklo? Sešlo se nás pět a dvě děvčata šila prostírání nebo obal na polštářek s motivem tulipánů, dvě děvčata se pustila do kabelky a já jsem si vymýšlela střih na svou kabelku. Už jsem měla trošku představu.

Mám z ní strašně dobrý pocit.  Jsem tedy přesněji řečeno nadšená. Je to kombinace černé koženky od Kampet, koupila jsem k ní i černá koženková ucha a látka je z úžasné kolekce Lost & Found Love od Riley Blake Designs. Ta červená látka mě dostala totálně. Škoda, že jí mám jen půlmetr, který je vlastně skoro pryč.

Je to moje první kabelka, kde nejsou žádné kapsy ani  kapsičky. Od té doby, co mám organizér do kabelky, tak je vlastně ani nepotřebuji: Organizér do kabelky.

Neodpustila jsem si ale zapínání na zip. Spíš pro jistotu, abych z tašky nic nevytratila. 

A podšívka uvnitř kabelky je červená, do černé se mi moc nechtělo. Kabelka bude uvnitř přehlednější.

Jak ten den špatně začal, o to lépe skončil. Ještě jsme si odpoledne užili s dětmi jarního sluníčka na domečku v Černé Hoře. Spokojení jsme byli všichni.

Tašky, batůžky, peněženky

—————

Zpět


Nová kabelka

Datum: 26.05.2016

Vložil: market

Titulek: latka

Mohu se zeptat zda se někde dá sehnat ještě tato latka?

Odpovědět

—————

Datum: 23.03.2015

Vložil: Věra Verpa

Titulek: Super extra

Vša jsme ti už říkaly, že je super extra exkluzivní!

Odpovědět

—————

Datum: 23.03.2015

Vložil: Kathy

Titulek: Re: Super extra

Věrko dík, jsem z ní nadšená!!!

Odpovědět

—————