Kapsička na koloběžku

10.05.2015 18:06

Velikou koloběžku jsem si už dávno přála! 

Honit dvě děti, co už docela slušně jezdí na kole, je někdy docela nadlidský výkon! Tak jsem přesvědčila svého úžasného manžela, že už tu koloběžku fakt nutně potřebuji. Zrovna byla i trošku slevněná, takže to nebyl až takový zásek do rozpočtu... Přiznám se, že jsem z koloběžky fakt nadšená! Už nemusíme s dětmi jen jezdit po ulici, ale vydáváme se i na delší trasy. A vzhledem k tomu, že neustále zastavují (pití, přestávka, čůrat atd.), mi ani nevadí, že musím zastavovat - z kola by se mi slézat pořád nechtělo. 

Potřebovala jsem ke koloběžce fakt nutně nějakou taštičku, kapsičku na řidítka, abych si do ní dala klíče, zámek, kapesníčky atd. Vrhla jsem se na šití skoro hned. 

Kapsička je šitá z krásné  bavlněné látky z kolekce  Andrea Victoria Fabric od Riley Blake Designs, kterou už doma syslím docela dlouho a černé koženky. Je připevněna dvěma popruhy na suchý zip na řidítcích a jedním na kostře, aby pevně seděla. Na přední části je suchý zip.

Přes celou přední část je zip, kterým se taštička otevírá. Spodní růžky jsem odšila. Kapsička vypadá malá, ale vejde se do ní opravdu docela dost drobností.

Mám opravdu radost. Snad nám bude počasí přát a letošní sezónu si užijeme na dvou kolech.

Další fotky ve fotogalerii: Tašky, batůžky, peněženky

—————

Zpět


Kapsička na koloběžku

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.