Kabelka přes rameno

06.01.2016 10:53

Už jsem měla strach, že tato kabelka zůstane mým kostlivcem ve škříni. Šila jsem ji už někdy v létě na společném šití patchworkového klubu na faře. Je podle mého vlastního střihu. 

Pak jsem ji ale odložila.

Měla jsem ji ušitou vlastně skoro celou a chybělo mi jen zapravit vnitřek šikmým proužkem a přišít popruh. Ale prostě se mi do toho nějak nechtělo. Přitom neumím říct proč. Už se vám to taky stalo?

Pár kostlivců ve skříni už mám, ale snad se do nich pustím a někdy je dodělám. Tohle je první vlaštovka.

Kabelku jsem dokončila těsně před patchworkovou výstavou. Jenže jsem to trošku odflákla a ucho sem našila jen u obyčeného černého popruhu, co jsem koupila v galanterii. Evča z klubu mi to trošku pohaněla, ale i já jsem cítila, že to není úplně ono. Proto jsem těsně před vánocemi zvládla poprvé udělat popruh z koženky v tmavě šedé barvě, jako je bok kabelky. Koženkový popruh jsem šila nadvakrát, protože první varianta se mi nepodařila hezky otočit. Tak jsem si trošku nadávala, přesto výsledek stál za to - Evi, děkuji za nakopnutí!

Kabelka je tedy šitá z tmavě šedé koženky a tvídu, ze kterého jsem šila úplně poprvé. Zdobila jsem obrázky z panelu panenek Santoro Gorjuss, co doma syslím už docela dlouho. Obrázky jsem obšívala duhovou nití.

Vyhrála jsem si i s dalšími detaily, jako skrytou kapsou na přední straně a kroužky na zavěšení ozdob.

A kde kabelka nakonec skončila? Možná ji potkáte v Plzni, protože putovala k mé drahé skoro-švagrové právě tam.

Mějte hezý den!

—————

Zpět


Kabelka přes rameno

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.