Hladové příšerky / Hungry monsters

05.01.2016 21:55

Představuji vám nový živočišný druh - hladové příšerky nebo-li hungry monsters. Živočichové jsou to nenároční, ale pořád hladoví! Nejvíce si pochutnávají na špinavých ponožkách, smradlavých trenýrkách, onošených punčocháčích, politých a zašpiněných tričkách. A nejvíc jim chutná prádlo jejich majitele! Proto chováme dvě, protože děti máme také dvě!

Nevím, jak to máte vy, ale s nových domem a novými dětskými pokojíčky nastal problém se špinavým prádlem. Nejenže kam to upadlo, tam to leželo, dokud to maminka neuklidila, ale ponožky nám nežrala jen pračka, ale mnohdy jsem ani dvě stejné nenašla, abych je to dé pračky mohla dát. A koš se špinavým prádlem, i když stojí hned přede dveřmi, byl daleko.

Vyřešila jsem to rafinovaně a zatím, po víc jak týdnu používání, se to osvědčilo... Pořídili jsme si prostě  tyhle hladové příšerky. Tedy, přesněji nám je pořídil Ježíšek, i když děti ví, že jsem mu pomáhala.

Děti je každý večer krmí, aby neměly hlad! 

Snad to vydží a opět budu házet do pračky celé páry ponožek a nebude se dětem v pokojíčku válet na ruzných místech spousta prádla.

 

Ještě musím napsat, že nápad to není můj, i když realizace je čistě autorská. Inspirovala jsem se zde: blog.spoonflower.com/2014/12/hungry-monster-laundry-bags-1.html. Ten nápad se mi zatraceně líbil!

Moje příšerky mají hlavy ušity z medvídkového fleecu a tělíčka z bavlny. Jsou pořádně vyztužené ronofixem, protože mám ráda, když drží tvar. A visí na poutkách se suchým zipem na zábradlí.

Doufám, že nebudou hladové!

—————

Zpět


Hladové příšerky / Hungry monsters

Datum: 05.01.2016

Vložil: Terča

Titulek: supér!!!

Jsou to povedené příšerky. Ty Vaše se mi líbí víc. ;)

Odpovědět

—————

Datum: 05.01.2016

Vložil: Kathy

Titulek: Re: supér!!!

Moc děkuji!

Odpovědět

—————

Datum: 05.01.2016

Vložil: Ludmila

Titulek: ***

Super nápad a perfektní zpracování. Asi se budu insirovat. Díky :-)

Odpovědět

—————

Datum: 05.01.2016

Vložil: Ludmila

Titulek: Re: ***

Inspirovat :-)

Odpovědět

—————

Datum: 05.01.2016

Vložil: Kathy

Titulek: Re: ***

Liduško, díky! Mě ten nápad taky dostal!

Odpovědět

—————