Domeček pro děti

05.08.2013 22:29

Tak velikou věc jsem opravdu ještě nešila!!! Na domeček pro děti už jsem se chystala loni. Látky jsem měla připraveny, ale k realizaci nakonec nedošlo. Letos jsem to napravila. 


Původní záměr bylo udělat stan, který se zavěsí na ráhno na houpačku. Protože se nám ale na stavbě válely různé ocelové roxory, napadlo mě je využít. Můj šikovný manžel je podle mého nákresu svařil a kostru domečku ještě v některých místech vyztužil, aby byl domeček stabilnější a neviklal se. 
 

Kostra domečku je vyrobena z roxoru o síle 14mm. Je stabilní a lehká. Dá se lehce přenášet, takže můžete dětem domeček snadno přestěhovat někam do stínu. Výztuhy jednotlivých stěn a střechy je potřeba udělat podle individuálních potřeb, aby nezavazely v místech, kde budou v plánu dvířka a okénka.

Domeček pro děti je ušitý z bavlněných látek. Zdá se mi opravdu veliký. Při finálním sešívání jsem měla co dělat, abych k sobě látky správně položila a sešila. Každé okénko je vybaveno roletkou.

Domeček jsem vyzdobila barevnými vlaječkami. Jsou všity napevno. Domeček je celkem vysoký, já při svých 162 cm výšky se uvnitř i skoro postavím.

P.S. Fotila jsem na přímém slunci a je to na fotkách hodně znát, což mě moc mrzí. Červená střecha je opravdu jasně červená, na fotkách vypadá vybledle. V posledních dnech to ale opravdu jinak nafotit nešlo, ta vedra jsou úmorná, že?

—————

Zpět


Domeček pro děti

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.