Deky a polštářky pro děti do školky

14.01.2014 21:55

Před Vánoci už jsem byla totálně vyřízená. Nějak se mi toho sešlo a nevěděla jsem, co dřív. Dva týdny dovolené mi opravdu prospěly! Sice jsem moc času na tvoření neměla a deky a polštářky vznikly až po Novém roce během soboty a neděle, ale myslím, že se moc povedly!

Lukášek má sadu se stavebními stroji. Byl moc moc nadšený! Tolik pusinek, kolik jsem dostala, se ani nedalo spočítat.

Tak se koukněte, za co jsem si to vlastně vysloužila.

Deka i polštářek jsou s opravdu nádherných látek. Koupila jsem kdysi jednu v Ardeku v Brně a druhou v Domě látek. Dlouhou jsem vymýšlela, co s nimi...

Pak mě napadlo, co udělat deku i se silnicí.

Deka je tedy využitelná i jako taková hrací podložka. Je podšitá teplým fleesem, aby byla i opravdu hřejivá. Výplň jsem koupila v Ikea, jako tenkou vnitřní deku. Krásně se prošívala a je i pořád krásně nadýchaná.

Polštářek jsem podšila mým oblíbeným minky a je krásný, ňuchňací. Lukášek s ním hned chtěl spinkat.

Ale stavební stroje u nás prostě vedou!

A pak jsem měla trošku strach, že Majda bude chtít také deku s bagry... Naštěstí si vybrala látku s horkovzdušnými balóny. Moji oblíbenou. Už mi z ní skoro nic nezbylo!

Balónová látka mě inspirovala i k velké aplikaci do středu deky.

A polštářek podšitý minky byl samozřejmostí. Jen Majda také chtěla žluté, jako Lukášek. Musela jsem ji na růžovou vyloženě ukecat!

Nakonec si dala říct a má celu růžovou sadu!

A také konečně ve školce hezky spinká, protože se zachumlá pod deku, která je také pošitá teplým fleesem. Vejde se pod ni i s pejskem v náručí!

A já jsem také spokojená...

 

Další foto zde: Deky, polštářky, zavinovačky

—————

Zpět


Deky a polštářky pro děti do školky

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.